agedwolf.com Ürün İade Şartları

Amacımız sizi en iyi şekilde memnun etmek. İşte bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız. Hem Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat hem de Aged Wolf Farid Hajiyev ve Ortaklığı: Müşteri Memnuniyeti Sistemi'ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmek için aw@agedwolf.com adresine sipariş numaranızı ve iptal isteğinizi belirten bir mail yollamanız yeterlidir. İptal için gerekli işlemler e-postanız ulaştığı anda başlatılacaktır.


İade ve Değişim Şartları:

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu kapsamında satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz 14 gün içerisinde Cayma hakkınızı kullanarak iade yada değişim yapabilirsiniz. Cayma hakkı kapsamında siparişinizi oluştururken ödemiş olduğunuz kargo ücreti tarafınıza iade edilmektedir. 14 günü aşan durumlarda kargo ücreti iade edilemez.


Değişim işlemlerinizi tüm Aged Wolf mağazaları ve kigili.com sitesinden, iade işlemlerinizi ise sadece kigili.com sitesinden yapabilirsiniz. İade ve değişim işlemlerinde ürün faturası mutlaka ibraz edilmelidir. Aksi takdirde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Ürün iade ve değişim işlemlerinde ürünlerinizi;

*Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak, Aged Wolf hesap adıyla gönderebilirsiniz.

Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderim ücretlerinin ise müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.


İnternet sitemizden satın aldığınız ürünlerin mağazalarımızda sadece değişimi yapılmaktadır. İade işlemleri yalnızca yukarıda belirtildiği şekilde kargo ile yapılabilmektedir. İade işlemlerinde hediye çeki tutarı düşülüp kalan tutar iade edilmektedir.

Yurtdışı siparişlerinizde iade ve değişim yapılamamaktadır.

İç giyim ürünlerinde hijyen nedeniyle iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır.


İade Şartları:

Ürün ambalajı açılmış olsa da ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, bilgi kartı,etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.

Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.

Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık vs. hasar olmamalıdır.


Ürün İade ve Değişim Adresimiz:

OPLOG Operasyonel Lojistik A.Ş.

S.S. İstanbul Mermerciler San. Sit. Yapı Koop. 37.Cad. No:3 164/4 Köseler Mah. 

41480 Dilovası Kocaeli


Lütfen Unutmayın...

Aged Wolf'dan almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde, almış olduğunuz ürünü ürünün faturası ile birlikte yukarıdaki adresimize göndermeniz gerekmektedir. Mağazalarımızdan iade işlemi yapılmamaktadır.


Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır.


Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün Aged Wolf Farid Hajiyev Ortaklığı’na ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade taleplerinizi tam ve eksiksiz yaptığınız taktirde ilgili bilgiler bankanıza aktarılır ve maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından ödeme yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. (Bu süreçte Aged Wolf Farid Hajiyev ve Ortaklığı’ nın herhangi bir etkisi yoktur.)

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 10 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise aw@agedwolf.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.